Web sitemize göz atıyorsanız ve sipariş etmek istediğiniz bir ürün görürseniz, görsele tıklayarak ürünü seçebilirsiniz. Yüzük veya bileklik vb. Sipariş etmek isterseniz beden kutucuğuna ürün bedeninizi girmeyi unutmayın. Belirli bir üründen birden fazlasını sipariş etmek isterseniz, lütfen miktar kutusundaki numarayı değiştirin. Sipariş vermek için “Sepete Ekle” butonuna tıklayın.

Bundan sonra alışverişinize devam edebilir veya sepete gidebilirsiniz.

Sepet sayfasında sipariş kalemlerinizi ve toplam bakiyenizi görebileceksiniz. Ayrıca ;

> varsa kupon kodunuzu girebilirsiniz (lütfen kupon kodunu girdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayın).

> Ülkenize giden kargo ücretini hesaplayabileceksiniz.

> alışverişe devam edebilirsiniz.

> siparişi temizleyebilirsiniz Sonraki sayfa müşteri bilgi sayfası olacaktır.

Bu sayfada adres bilgilerinizi ve siparişinizin toplam bakiyesini görüntüleyebileceksiniz. Bizden ilk alışveriş yapanlar, ödeme yapmadan önce bu sayfadaki yeni müşteri kaydını tamamlamalıdır.

Birincil teslimat adresiniz, kayıt sırasında girdiğiniz fatura adresiyle aynı. Sipariş ettiğiniz takıların kendi birincil adresiniz dışında bir adrese gönderilmesini isteyebilirsiniz, bunu yeni adres formunu doldurarak ve yeni adresi ekleyerek yapabilirsiniz, bu ileride ihtiyaç olması durumunda saklanacaktır.

Son olarak, lütfen% 100 güvenli sunucumuza kart bilgilerinizi girin. Daha fazla bilgi için lütfen çevrimiçi güvenlik sayfamıza gidin.